Portland 15325SP1395 láncvezető 5 db-os csomag
Rövid leírás: Vezető hossza (cm) 38 Láncosztás (col) 0,325 Horony szélessége (mm) 1,3
Cikkszám: OR15325P1395-1
MIÉRT VÁSÁROLJ NÁLUNK?
- országos kiszállítás 1715Ft-tól
- személyes átvétel
- bankkártyás fizetés
- szerviz szolgáltatás
- alkatrész ellátás
- 34 éves tapasztalat
A 79.000Ft-nál drágább STIHL gépeket ingyen szállítjuk!
*kivétel az akciós termékek
A PORTLAND 15325SP1395 láncvezető:
- Nutszélesség (1,3 mm vagy 0,050 col): A 1,3 mm-es nut szélesség lehetővé teszi a pontos és sima vágást minimális rezgéssel és szorulással. Ez javíthatja a vágás hatékonyságát és a vágott faelemek minőségét.
Láncosztás: 3,25”
Felhasználás: Fél-Profi
Nutszélesség: 1,3 mm (0,050”)